Moja idealna waga Warsztat

Eating-Too-MuchMOJA IDEALNA WAGA- GRUPOWY WARSZTAT TERAPETYCZNY

 

To warsztat pomyślany specjalnie dla osób borykających się z nadwagą, szczególnie dla tych, które cierpią na zaburzenia odżywiania, jedzenie napadowe, kompulsywne, bulimię, anoreksję, albo dla tych, które mają różne inne problemy z jedzeniem i /lub wagą.

Celem warsztatu jest uświadomienie sobie swoich odczuć, emocji, wewnętrznych przekonań na temat jedzenia, diet, wagi, i swojego ciała. Warsztat łączy w sobie pracę z ciałem i umysłem. Pracujemy technikami arteterapeutycznymi, rozmawiamy, śmiejemy się i płaczemy, to w pierwszej części. W drugiej części, poddajemy się grupowemu transowi- ci, którzy chcą, a ci, którzy nie chcą poddają się głębokiemu relaksowi, otwieramy ciała, serca i umysły na przeprogramowanie i transformację naszych uczuć, emocji i wewnętrznych przekonań. Na warsztacie poznasz nie tylko moją teorię na temat zaburzeń odżywiania ale również usłyszysz moją historię i wiele, wiele innych…

Jeśli nie radzisz sobie ze swoją wagą, jeśli masz wrażenie, że Twoje ciało nie słucha Ciebie, jeśli marzysz o wspaniałej sylwetce, jeśli stosowałaś już tysiąc diet, a mimo to nie chudniesz, albo jeśli masz wymarzoną figurę ale cena jaką za nią płacisz to wymioty i środki przeczyszczające, jeśli boisz się jedzenia, ten warsztat jest dla Ciebie.

CZAS TRWANIA: OK. 6 GODZIN (z krótkimi przerwami)

INWESTYCJA W SIEBIE: 300 ZŁ (w tym kawa, herbata, mały poczęstunek)

ILOŚĆ OSÓB: MIN 4 MAX 10

DLA KOGO: DLA OSÓB Z NADWAGĄ lub/i Z ZABURZENIAMI ODŻYWIANIA (ANOREKSJA, BULIMIA, JEDZENIE KOMPULSYWNE)

PROWADZĄCY: ELŻBIETA SZWACZKIEWICZ

MIEJSCE: WROCŁAW, CENTRUM

NAJBLIŻSZY TERMIN: 03 czerwca 2017, godz.10.00

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.