Projekt POKONAĆ DEPRESJĘ

Depresja jest jak czarna dziura, która wciąga wszystko w bezkresną, ciemną otchłań.

Każde uczucie, każdy gest, każda pozytywna i optymistyczna myśl zabijana jest przez zniechęcenie, poczucie braku sensu i rozpacz.

Obezwładnia cię kompletna niemoc, niechęć do życia. Nic nie robi na tobie wrażenia, relacje z ludźmi nie cieszą cię, praca nie przynosi satysfakcji, codzienne czynności nużą, marzenia ulatują.

Nabierasz przekonania, że ani Ty ani Twoje życie nie ma żadnego znaczenia ani wartości. Jesteś zmęczony, zamykasz się w sobie, nie chce ci się wstawać z łóżka. Zaniedbujesz się. Uczucia smutku, przygnębienia, braku sensu i pustki są jedynymi uczuciami jakie Ci towarzyszą. Tracisz wiarę, nadzieję i optymizm.

Czujesz, że pogrążasz się coraz bardziej w pustce i ciemności i nie widzisz światełka w tym strasznym tunelu.

Być może prześladują cię myśli samobójcze. Chcesz uciec od życia, które nie przedstawia już dla ciebie żadnej wartości a jest jedynie niekończącą się udręką, trudnym do zniesienia ciężarem, wszechogarniającym cierpieniem, od którego nie ma ucieczki i wytchnienia.

Jesteś zobojętniały, wewnętrznie odrętwiały. Niczego już nie czujesz…

Czy można pokonać depresję?

Można! Jeśli choć trochę tego chcesz.

Nie można, jeśli poddajesz się temu i przestajesz walczyć o siebie i swoje życie. Być może masz wiele logicznych, rzetelnych i racjonalnych powodów. Na przykład, że twoja depresja ma podłoże genetyczne, więc nic się z tym już zrobić nie da, i musisz cierpieć. Albo, że Ci którzy z depresji wyszli, wcale jej nie mieli, bo tylko TY masz PRAWDZIWĄ depresję! Albo, że przy wszystkich nieszczęściach, które przeszedłeś depresja jest oczywistą koleją rzeczy i masz do niej PEŁNE PRAWO!

Denerwujesz się, kiedy słyszysz, że Twoją chorobę można wyleczyć, że to ZALEŻY OD CIEBIE. Przecież jesteś biedną ofiarą! Potrzebujesz litości i współczucia! Czujesz się osamotniony i niezrozumiany… Wiedz jednak, że Twoje racjonalne powody są tylko pretekstami aby nadal tkwić w stanie rozpaczy i beznadziejności.

Jeśli jednak masz już dość tego stanu, chcesz odzyskać siebie i swoje życie, rozpocznij proces terapeutyczny i przyjdź na sesję hipnozy.

Hipnoza i hipnoterapia umożliwiają odstawienie leków antydepresyjnych, redukują niepokój, podwyższają nastrój i ujawniają motywację do życia.

To TY tworzysz Twoje życie!!!

Autor:

pasek2

hipnoza

PROJEKT „STWÓRZ SAMEGO SIEBIE!”

Rozejrzyj się wokół. Dokoła sami szczęśliwi, optymistyczni, radośni i spełnieni ludzie… Nie? Nie jest tak? Więc może cierpieć jest łatwo, skoro wszyscy dokoła cierpią? Jednak, jeśli się nad tym zastanowić, nikt nie robiłby czegoś gdyby nie miał z tego korzyści…czytaj dalej

 

 

 

OKO kopiaHIPNOTERAPIA-WROTA DO PODŚWIADOMOŚCI

Hipnoza pomaga w sytuacjach, w których świadomie nie jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązania, nie mamy nad sobą panowania w 100 procentach, bo coś, czego nie znamy, skutecznie na nas wpływa, ma nad nami kontrolę… czytaj dalej

 

 

 

PAPIEROSY

PROJEKT UCIEC OD PAPIEROSÓW

Papierosy są niezdrowe a palenie zabija, powoduje raka, choroby płuc, niepłodność, spadek libido, zawały serca i takie tam… Wszyscy to wiedzą. I Ty również… czytaj dalej

 

 

 

WAGANADWAGA, ZABURZENIA ODŻYWIANIA

Nadwaga, niedowaga, przejadanie się, podjadanie, niedojadanie, napady wilczego głodu, głodzenie się- we wszystkie te procesy zaangażowane jest nie tylko nasze ciało, ale przede wszystkim nasz umysł, który… czytaj dalej

 

 

 

o

HIPNOTERAPIA POMOCNA W UZALEŻNIENIU OD… PARTNERA

 

Co palenie papierosów ma wspólnego z mężczyzną, z którym jest się w toksycznym związku? Czy istnieje związek między brakiem motywacji do dokończenia rozpoczętych kursów i szkoleń a małżeństwem? Depresja i brak chęci do życia oraz… czytaj dalej

 

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.